خانه » اخبار/تکنولوژی » BMW M2 یک خودروی اسپرت فوق العاده برای همه افراد

BMW M2 یک خودروی اسپرت فوق العاده برای همه افراد

تخفیف خرید ساعت هوشمند اپل واچ

امروز به خاطر خودروی BMW M2 دور هم جمع شده ایم.

فوریه گذشته من سوار خودروی جدید بی ام و شدم، یک خودروی کوپه اسپرت که من را شدیدا عاشق خود کرد. من این خودرو را خیره کننده، شاعرانه، انسان مانند نامیدم. این خودروی دو دره چهار نفره کوچک یادآور اولین و بهترین خودروهای بی ام او، بی ام و ۲۰۰۲ و نسل های اول M3 است. و قیمت آن از ۵۱۰۰۰ دلار شروع می شود، که به نسبت یک ماشین اسپرت آلمانی با کیفیت، قیمت مناسبی است.

BMW M2 یک خودروی اسپرت فوق العاده برای همه افراد

به نظر من، هر نوع راننده ای از رانندگی با این خودرو لذت می برد، از راننده مبتدی گرفته تا راننده فوق العاده با تجربه. بنابراین، من و دو نفر از دوستانم و یک فیلم بردار مسافت نیویورک کت اسکیلز تا  موتور کلاب مونتیسلو را برای امتحان این خودرو پیمودیم.

خودروی M2 یک ماشین سنگین به حساب نمی آید. اما موتور کلاب مونتسیلو محلی مطمئن برای امتحان کردن محدودیت های بی ام او است. ما می توانیم در مسیر مستقیم طولانی خودرو را برانیم، شدیدا به سمت گوشه ها برویم و در مورد ترافیک، پلیس، پیاده رو، هیچ نگرانی ای نداشته باشید. این کلاب همچنین یک منطقه بسیار گسترده آسفالتی دارد که یک مسیر عبور همراه با مخروط ایجاد شده است. هر چه باشد، کوبیدن به یک مخروط بهتر از کوبیدن به دیوار است. مسیر مسابقه ما پیچ های تندی دارد، اما ناحیه ای نیز دارد که امکان رانندگی با سرعت و حتی دریفت کردن را فراهم می کند.

BMW M2 یک خودروی اسپرت فوق العاده برای همه افراد

دوستم دن، به عنوان یک راننده حرفه ای، هیچ گاه ماشین سنگین سوار نشده است، و در حال حاضر یک خودروی تویوتا کورلا دارای صندلی مخصوص بچه را سوار می شود. با این حال، خودروهای سدان اسپرت بی ام او قدیمی را سوار شده است، بنابراین تا حدودی با این نوع خودروها آشنایی دارد. دن، راننده نسبتا مبتدی ما به حساب می آید. دوست دیگرم جیمز در انگلستان در مسابقات موتورسواری شرکت می کرده است، اما مدت زیادی است که در این رقابت ها نبوده است، بنابراین راننده متوسط ما به حساب می آید.

BMW M2 یک خودروی اسپرت فوق العاده برای همه افراد

من راننده حرفه ای برای این نوع ورزش به حساب می آیم. من یک راننده خودروهای رقابتی حرفه ای نیستم، اما سالیان سال تجربه و رانندگی من را بهترین گزینه کرده است.

بیایید در مورد خودرو کمی صحبت کنیم. این خودرو یک گیر بکس دستی شش سرعته دارد، اگر چه نوع خودکار آن نیز موجود است. موتور این خودرو شش سلیندر inline و توربوشارژ دوقلوی-اسکرال است و سرعت ۳۶۵ اسب بخار و ۳۴۳  پوند بر فوت گشتاور را تولید می کند. دن می گوید : این خودرو به شکل مناسبی است. خودروی جدید M3 به بزرگی یک خودروی M5 قدیمی است. حق با اوست.

BMW M2 یک خودروی اسپرت فوق العاده برای همه افراد

و این خودرو به شکل مناسبی کوچک است.

در نقد و بررسی خودروی M2، سهولت در رانندگی آن را تحسین کردم. شما می توانید به سرعت سریع، رانندگی کردن با خودرو را یاد بگیرید. و در عرض پنج دقیق در مسیر مسابقه بودن، دن به خوبی و با سرعت بالا در مسیر با سرعت بالا حرکت می کنند. تنها چند مخروط واژگون شدند. او از ماشین پیاده می شود، سعی می کند خونسرد به نظر برسد، اما شروع به سرفه می کند و رنگ صورتش کمی سرخ می شود. به او می گویم: به نظر هیجان زده ای “می خندد و می گوید” بله، این خودرو واقعا واقعا جالب است”

BMW M2 یک خودروی اسپرت فوق العاده برای همه افراد

جیمز به صورت طبیعی آدم هیجان زده ای است، بنابراین قبل از این که وارد خودرو شود، شروع به عرق کردن می کند و تند و غیر شمرده حرف می زند. می توانیم مشاهده کنیم که هر چه مسافت بیشتری را طی می کند و سرعت بیشتری می گیرد، لبخندی روی صورتش شکل می گیرد. لاستیک عقب به یک مخروط برخورد می کند و به هوا می رود و می توانم از پنجره مشاهده کنم که جیمز به شدت می خندد.

BMW M2 یک خودروی اسپرت فوق العاده برای همه افراد

و ما هنوز به میدان اصلی مسابقه نرسیده ام.

دن تنظیمات کنترل ثبات و کشش الکترونیک خودرو را در وضعیت اسپرت قرار داد و  امکان لذت بیشتر را فراهم کند، اما این کار معمولا از به مشکل بر خوردن شما جلوگیری می کند. جمیز وضعیت را به اسپرت پلاس تغییر داد، که حالت پیشرفته به حساب می آید. من وارد شدم و کنترل کشش را غیر فعال کردم و خیلی زود متوجه شدم که چرا در نگاه اول این خودرو را دوست داشتم. من با ظرافت و هوشمندی یک مسیر دایره ای شکل را به خوبی طی کردم. اما اگر در  یک گوشه باز، کمی با سرعت برانید، خودرو کمی از زمین فاصله می گیرد و می رقصد. دریفت کردن به آسانی صورت می گیرد. در طول مسیر بوی سوختگی لاستیک را احساس کردم. وقتی به مسیر اولیه بازگشتم، مدیر مجموعه با تحسین من را نگاه کرد. من خودرو را به او تحویل دادم و با تحسین گفت: این خودرو فوق العاده است. بله، همین طور است.

BMW M2 یک خودروی اسپرت فوق العاده برای همه افراد

در طول مسیر بوی سوختگی لاستیک را احساس کردم

در طول مسیر، سعی کردم دن را بترسانم. ما با سرعت ۱۴۵ مایل بر ساعت راندم. او به هیچ وجه نترسید، فقط لذت می برد. جیمز نیز رانندگی کرد و این ایده به ذهنش رسید که او می تواند از تمرین بیشتری استفاده کند و M2 بهترین و جالب ترین خودرو برای انجام این کار است.

BMW M2 یک خودروی اسپرت فوق العاده برای همه افراد

و به نظر من، با خودروی M2 می توان هر کاری را انجام دهید، از رانندگی در شهر گرفته تا دریفت کردن، هر کاری ساده و جالب به نظر می رسد. من هنوز عاشق این خودرو هستم.

دانلود اپلیکیشن اندروید عصر دیجیتال

درباره نویسنده Asrdigital

از دست ندهید

تکنولوژی از نگاه دوربین: نگاهی به کانسبت BMW X2

تکنولوژی از نگاه دوربین: نگاهی به کانسبت BMW X2

کمپانی خودروسازی BMW که دارای خط تولید خودروهاش موفق سری X است، هفته پیش در …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *