خانه » اپلیکیشن » Android » معرفی سایت : Pinterest، از عکس های روی یخچال تا بورد مجازی!
تخفیف خرید ساعت هوشمند اپل واچ
معرفی سایت

معرفی سایت : Pinterest، از عکس های روی یخچال تا بورد مجازی!

12

معرفی سایت : Pinterest

نام این سایت گویای کارکرد آن می باشد Pin به معنای گیره زدن یا منجاق کردن و terest بر وزن کلمه ی interest به معنای جالب است.

حتماً دوران دبیرستان را به یاد می آورید، تخته هایی که عکس هایی به آن گیره زده شده بود یا درب یخچال های خانگی که عکس های مورد علاقه تان را بر روی آن می گذاشتید.

Pinterest یک بورد مجازیست که می توانید عکس های مطالب مورد علاقه تان را در دسته بندی های دلخواه به آن Pin کنید. همان طور که شما می توانید مطالب مورد علاقه خود را به بورد خود Pin کنید می توانید بورد های دوستان و افراد دیگر در Pinterest نیز دنبال کنید تا پین های جدید آن بوردها را ببینید همین طور دیگران نیر می توانند بورد های شما را دنبال کنند.

 

pinterest

 

البته در صورت دلخواه می توانید یک بورد شخصی ایجاد کنید که فقط خودتان قادر به دیدن عکس هایی که pin کرده اید خواهید بود.

بعد از مدتی فعالیت در حساب کاربریتان در Pinterest، سایت بورد ها و Pin هایی که ممکن است مورد علاقه ی شما باشد را به شما معرفی می کند.

همچنین به مرور زمان سلیقه ی شخصی شما را از فعالیت هایتان می فهمد و در صفحه ی اصلی pin هایی که ممکن است شما از آن خوشتان بیاید را نشان می دهد.

pinterest

 

همان طور که گفتیم شما می توانید بورد هایی با موضوع های مورد علاقه ی خودتان بسازید و مطالبی که خوشتان می آید را بر روی بورد خود pin کنید این کار به شما کمک می کند به مرور زمان مطالبی که دوست داشتید را آرشیو کنید.

pinterest

همچنین یکی دیگر از ویژگی های مفید Pinterest که می توان به آن اشاره کرد دسته بندی های سایت است که در هر دسته محبوب ترین pin های کاربران قرار گرفته است و در صورتی که به موضوعی علاقه دارید کافیست دسته ی آن موضوع را باز کنید تا محبوب ترین pin های آن موضوع را بیابید.

pinterest

لینک سایت و برنامه های Pinterest

لینک سایت Pinterest لینک دانلود اپ IOS لینک دانلود اپ Android از Google Play لینک دانلود اپ Android از کافه بازار
12
دانلود اپلیکیشن اندروید عصر دیجیتال

درباره نویسنده Asrdigital

از دست ندهید

اپل به کاربران آندرویدی که به دنبال تغییر هستند میگوید زندگی با iPhone ساده تر است.

111 مانند تمام جنگ های بزرگ، iOS درمقابل مبارزه با آندروید همیشه پناهنده هایی داشته …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *