خانه » بازی » بهترین بازی های Xbox One که حتما باید بازی کنید – قسمت اول

بهترین بازی های Xbox One که حتما باید بازی کنید – قسمت اول

تخفیف خرید ساعت هوشمند اپل واچ
1

کنسول Xbox One دو ساله شده است، اما پیشرفت قابل ملاحظه ای داشته است.
این فرآیند توسعه قابل ملاحظه با بازی های فوق العاده ای که اکنون در هر دستگاه VCR و همچنین در رویداد نمایش بازی میکروسافت امسال، به نام E3، قابل عرضه است، به خوبی نشان داده می شود.
بنابراین اگر یک کنسول Xbox One دارید و می خواهید بدانید بهترین بازی های آن چیست، با Paper همراه شوید.

بهترین بازی های Xbox One که حتما باید بازی کنید - قسمت اول

۱٫ Ori and the Blind Forest: نسخه قطعی

برای نادیده گرفتن این بازی فانتزی فوق العاده باید نابینا باشید.
یک دانش آموخته رده بالا از مدرسه مترویدوانیا با طراحی اکشن-ماجراجویی که در آن یک دنیای بزرگ با فعال سازی قابلیت های جدید ظاهر می شود، این بازی نوعی تجربه است که به یکی از دوستان مخالف خود نشان می دهید که فکر می کند هنر بازی ویدئویی چشمگیر نیست.
یک دنیا برای شروع وجود دارد، یک ماز رویا مانند از  گودال های خار دار و بیشه های آفتاب خورده، اما این فقط مساله جاذبه های بصری جذاب نیست. Ori یک بازی پرشی سریع و پر قدرت است و با کاراکتر اصلی یاد می گیرید تا از سطوح به طرف بالا به سرعت و از اجسام پرتاب شده فاصله بگیرد، مانند فضا پیمایی که دور یک سیاره در حال حرکت است.
نسخه قطعی این بازی با اضافه شدن نواحی ای برای بررسی و پس زمینه های بیشتر برای یکی از محبوب ترین کاراکترهای بازی نسبت به نسخه اولیه بهبود پیدا کرده است.

بهترین بازی های Xbox One که حتما باید بازی کنید - قسمت اول

۲٫ Rise of the Tomb Raider

نام بازی در جدیدترین سفر لارا  مشهود است. علی رغم این که این بازی دنباله پیش درآمد زندگی لارا کرافت است، هنوز یک بازی تام رایدر است که بزرگتر شده است. اکنون یک دنیای آزاد واقعی وجود دارد که به نظر همیشه کاری برای انجام دادن وجود دارد و کاری بیشتر از برداشت اقلام نادر در عوض گردگیری سبک XP انجام می دهد. همچنین مقبره هایی وجود دارد. بله، این مساله با توجه به نامی که دارد یک چیز مسخره به نظر می رسد، اما در بازی قبلی حضور کوتاهی داشت. اما در این بازی، عمیق تر و بیشتر هستند. همچنین این بازی یکی از بهترین روایت های بازی های تام رایدر است که بار دیگر توسط ریحانا پراتچرت نوشته شده است و گاهی اوقات نسبتا تلخ است.
بنابراین برای مدتی که در این سرزمین پسماند وقت بگذرانید و عشق خود را به لارا نشان دهید.

بهترین بازی های Xbox One که حتما باید بازی کنید - قسمت اول

۳٫ Forza Horizon 2

جاده باز هیچ گاه در جشنواره اتوموبیل رانی Playground به این اندازه جذاب نبوده است.
اگر به شبیه سازی بسیار واقعی مسابقات Forza Motorsport علاقه مندید، اولین سری از مجموعه سری Horizon در ایکس باکس وان به شما یک محیط بازی هیجان انگیز بدون نگرانی بابت ترافیک انسانی ارائه می کند، ترکیبی از جنوب فرانسه و ایتالیا که با آب و هوا و روشنایی پویا زندگی بخشیده می شود ( موتور در واقع میزان انحراف نور با عبور از یک جو سه بعدی را شبیه سازی می کند).
اهداف شما ساده هستند: در هر معموریت، جستجو و تلاش را بپذیرید، خودروهای جدید را فعال کنید، باعث شوید که رانندگان دیگر گرد و غبار شما را بخورند. عملکرد ۳۰ فریم بر ثانیه بازی بهترین در ژانر خود نیست، و بازیکنان یک حس آشناپنداری را ایجاد می کنند، اما این به طور کلی یک تجربه اتوموبیل رانی درجه یک را عرضه می کند.

بهترین بازی های Xbox One که حتما باید بازی کنید - قسمت اول

۴٫ Fallout 4

بازگشت به خانه که هفت سال انتظار آن را می کشیدیم.
با در نظر گیری همه چیز، این یکی از بهترین بازی هایی است که Bethesda ایجاد کرده است. این بازی همه چیزی را که انتظار می رود را دارد: یک دنیای باز بسیار بزرگ جزئیات محور،سرشار از شلیک و غارت، داستانی سرشار از  پلات ها و جستجوهای جذاب و هیجان انگیز و یک موسیقی کلاسیک که به آن روحی تازه می دهد. از بسیاری از جهات، این بازی که ما مدت ها از زمان عرضه Fallout 3 انتظار آن را می کشیدیم، بازی را از ریشه نقش آفرینی نزولی خود منحرف کرد. نه تنها دنیای بازی گسترده تر است، بلکه پلات بهتری دارد و قابل هضم و درک تری نسبت به نسخه های قبل آن است. هنوز یک حس رمزآلود بودن در مورد اتفاقی که می افتد وجود دارد، اما دیگر نیاز نیست که برای همیشه جستجو کنید و یک روز را در ترمینال ها برای ترکیب آن سپری کنید.

به خانه خوش آمدی، غریبه.

بهترین بازی های Xbox One که حتما باید بازی کنید - قسمت اول

۵٫ Dragon Age: Inquisition

سلاح های ما ترس، غافلگیری، بهره وری بیرحمانه و ماموریت های جانبی عظیم هستند.
Inquisition یک بازی نقش آفرینی محبوب است، یک مجموعه ۲۰۰ ساعته از جستجو، سحر و جادو، مناظر زیبا و تعامل کاراکتر بسیار زیبا نوشته شده است که گاهی اوقات بیش از حد آشنا است، اما با تنوع زیاد آن را جبران می کند. این بازی شما را مسئول یک گروه چهار نفره از ماجراجویان و همچنین یک ارتش شخصی با دژ خود و فرابازی استراتژی، همراه با وظایف شکست یک حمله هیولای عجیب غریب می کند. انتخاب Unreal Engine جبران محیط های باز گسترده و نبردهای جذاب را می کند و خوشبختانه شما می توانید نبردها را متوقف کنید تا در صورتی که نبرد طاقت فرسا شد، شکست نخورید. این یک ژانر عظیم الچثه است.

بهترین بازی های Xbox One که حتما باید بازی کنید - قسمت اول

۶٫ Titanfall

ایجاد روبات های بزرگ جسه و سپاهیان دارای کوله پشتی جهشی، در یک نبرد کلاسیک مدرن
این بازی که زمانی پرچم دار انحصاری کنسول ایکس باکس وان بود، به دلیل مجموعه ویژگی اسپارتان خود کم کم محو شد، در مقایسه با بازی های Destiny و Call of Duty جذابیت زیادی ندارد. با این حال، هوشمندانه ترین و غیر واقعی ترین تیر انداز اول شخص باقی می ماند و پیوند دهنده نبردهای نینجاهای پرسرعت با وسایل غوط پیکر هیولایی که در عرض چند دقیقه در هر مسابقه از مدار فرا خوانده می شوند، است.
مهارتی که با استفاده از آن Respawn این ترکیب سبک ها را متعادل کرده است، قابل توجه است. تیتان ها قدرت شلیک فوق العاده ای دارند، اما به آسانی می توان به آنها شلیک کرد و در نقشه محل های زیادی برای حمله غافل گیرانه پیاده نظام وجود دارد. یکی از خاطره انگیزترین لحظات این نسل خارج شدن از کابین یک تیتان محکوم است.

AlienIsolationWallpaper_Phase-2

۷٫ Alien: Isolation

این تجربه دلهره آور وفادارانه قطعا دیگر صلابت گذشته را ندارد. Isolation بازی ای است که بار دیگر Alien scary را به شهرت رساند. ما در طول سال هایی که طراحی اصلی بازی ظرفیت دلهره آفرینی زیادی از خود را از دست داده است، به دنیای هیولاهای بدون چشم اچ، ار گیگر رسیده ایم. این بازی از چند جهت متمایز است. یک: آن را نمی توان با ابزارهای سنتی کشت، شما را وادار می کند تا قسمت زیادی از بازی را در کمدها مخفی شوید و یکی از چشم های شما به ردیاب متحرک متصل استو دو: به شکل فوق العاده هوشمندانه است و در عوض پیمودن یک مسیر از پیش برنامه ریزی شده، به تاکتیک های جلوگیری شما به عنوان یک غارتگر واکنش نشان می دهد. محیط های ایستگاه فضائی را اضافه کنید که با دقت زیاد بر روی مجموعه قشرها مدل سازی می شود و یک عنوان جالب دارد.

بهترین بازی های Xbox One که حتما باید بازی کنید - قسمت اول

۸٫ Quantum Break

کدام اول عرضه می شود، ویدئو یا بازی؟
اگر این بازی با عجله عرضه شد، مجموعه ای روایت های نامرتبط و گیج کننده را در برداشت. اما، در وضعیت کنونی، بازی نامه و کار ویدئویی هماهنگ با یکدیگر پیش می روند تا چیزی را ارائه کنند که اکثر بازی ها هیچگاه به آن دست پیدا نمی کنند:انسجام
منظور من از انسجام این است که کاراکترها به شما کمک می کنند، کاراکترهای جانبی که اغلب فراموش می شوند که پیش تر شما را از نقطه a به نقطه b می برند، افراد واقعی می شوند. چه در معنای واقعی (بازیگران ویدئوی اکشن زنده بازی آیدن گیلان بازیگر گیم آف ترونز، شان آشمور، بازیگر ایکس من، دومینیک مونگان از ارباب حلقه ها و چند هنرمند مشهور دیگر می شود) و در معنای مجازی خود.
این بازی دو ژانر جدید و مختلف (علمی تخلیلی، ویدئویی) را بکار می گیرید و این کار به شکل قابل توجهی انجام می دهد. این ترکیب مرتبی است که هماهنگ کار می کند تجربه بهتری را به نسبت وضعیت مجزا ارائه می کند.

Project-Totem-Is-Now-Kalimba-Out-in-December-for-Xbox-One-January-for-PC-465359-2

۹٫ Kalimba

بازی پرشی نوآورانه و پر فروغ
بازی Kalimba یک بازی اکشن است که شبیه بعضی از بازی های تفنگی ایکس باکس وان است، اما از لحاظ اصالت مفهوم  و نوآوری در اجرا معادل های کمی دارد.
مساله اصلی: شما دو توتم با رنگ مختلف را همزمان کنترل می کنید و آنها را در مسیر پر از خطرات و چاله هدایت می کنید
گره: کاراکترهای شما اغلب برحسب قلمرو از یکدیگر جدا می شوند و باید با ترکیب مختلفی از خطرات از قبیل میدان های انرژی مواجه شوند که هر چیزی که هم رنگ نباشد را می سوزاند. نتیجه یک بازی پازلی است که فوریت و اشتیاق بازی هایی مثل ماریو را ایجاد می کند.

بهترین بازی های Xbox One که حتما باید بازی کنید - قسمت اول

۱۰٫ Halo: The Master Chief Collection

جریانی از مشکلات آنلاین نمی توانند بر روی لذت بردن از این بازی تاثیر منفی بگذارند.
از زمان عرضه، مشکلات آنلاین زیادی در این بازی وجود  داشته است، اما بیایید ارزش این بازی را نسبت به قیمتی که دارد،مقایسه کنیم. برای قیمت یک بازی، شما چهار مورد از بهترین بازی های تفنگی علمی تخیلی که تا به حال ساخته شده اند را دریافت می کنید که بازسازی شده اند تا توانمندی های گرافیکی ایسکس باکس وان سازگار باشند.
از میان ویژگی های مثبت دیگر، یک قابلیت موتور دوگانه تمیز برای هاله ۱ و ۲ وجود دارد که این امکان را برای شما فراهم می کند تا در زمان واقعی بین گرافیک جدید و قدیمی سوئیچ کنید و یک منوی هاب که این امکان را برای شما فراهم می کند تا ماموریت های چهار بازی را در یک کمپین پیوند دهید.
اگر هنوز این بازی را انجام نداده اید، این جایی است که آمادگی برای Halo 5: Guardians را می توانید بدست آورید.

بهترین بازی های Xbox One که حتما باید بازی کنید - قسمت اول

۱۱٫ Grand Theft Auto V

از مزایای دیگر این بازی حالت تک نفره است که در واقع این بازی را به یک بازی متفاوت تبدیل می کند، اگر چه ماموریت ها، ابزارها و کاراکترها مشابه هستند. پرسپکتیو جدید توجه را به جزئیات می کشاند و این امکان را برای شما فراهم می کند تا جزئیات محیط و فراوان محیط را بهتر درک کنید. هیچ ترس و نفرتی در لوس سانتوس وجود ندارد، صرفا انفجار، بله،این بازی یکی از بهترین بازی های نسل آخر است و البته نسبتا کسل کننده است، اما  در ایکس باکس وان به قدری خوب است که نمی توان آن را نادیده گرفت، ویژگی های بصری HD دارد، سرعتی بهتر را عرضه می کند و فاصله ای طولانی تر. دنیای باز چند نفره این باز یک هیجان باقی می ماند، چه با دوستان بازی می کنید یا در یک رقابت شدید قرار دارید، این بهترین جا برای تجربه هیجان انگیز ایکس باکس وان است.

بهترین بازی های Xbox One که حتما باید بازی کنید - قسمت اول

۱۲٫ Hitman – Silent assassin

هیت من سری اس است که از زمان پلی استیشن ۲ عرضه شده است، اما در PS3 هرگز ظاهر نشد، اما در PS4 قضیه به طور کامل فرق کرد و بازی عرضه شده در این پلی استیشن شامل مراحل دنیاهای آزاد بزرگی است که نسخه قبلی این بازی را در مقایسه با این بازی بسیار کوچک می سازد.
اما علی رغم اندازه، مراحل جزئیات زیادی دارند، از اقلام بی پایانی که به صورت سلاح عرضه می شود تا مکالمه های اتفاقی کوچک که به نواحی مخفی و وظایفی که باید انجام شوند، اشاره دارد. وقتی شنیدیم که بازی به هفت اپیزود تقسیم می شود، نگران بودیم، اما با عرضه سه اپیزود (و اپیزود چهارم بزودی) به نظر می رسد که IO Interactiv در مسیر طراحی تجربه Hitman فوق العاده عمل می کند.

1
دانلود اپلیکیشن اندروید عصر دیجیتال

درباره نویسنده Asrdigital

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *