خانه » بازی » بهترین بازی های رایگان اندروید

بهترین بازی های رایگان اندروید

تخفیف خرید ساعت هوشمند اپل واچ
1

 

۱٫ Asphalt 8

بازی Asphalt 8: Airborne بازی ماشین سواری رایگان محبوب ما در آیپد است. این بازی کلیه مرزهای واقعی را  نادیده می گیرد و یک تجربه فوق العاده عرضه می کند.

گیمرها می توانند در حالت حرفه ای به رانندگی مشغول شوند، مسیرهای جدید را باز کنند، مسیرهایی که دارند را ارتقا دهند یا به صورت آنلاین و چند نفره بازی کنند. حالت های ماشین سواری معمول به همراه یک حالت Infected جدید در این بازی وجود دارد که در این حالت ماشین ها باید قبل از مبتلا شدن به یک ویروس نابود کننده به ماشین های دیگر برچسب بزنند.

بهترین بازی های رایگان اندروید بهترین بازی های رایگان اندروید بهترین بازی های رایگان اندروید

۲٫ Threes!

بازی Threes از کلون ها و گربه های شبیه سازی شده بسیاری الهام گرفته است که عده کمی متوجه شباهت طراحی آن با نسخه اولیه این بازی می شوند. در این بازی تعدادی پازل زیبا و هیجان انگیز و در عین حال پیچیده وجوددارد.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که اعداد مضرب ۳ بسازید. برای رکورد زدن سعی کنید بزرگ ترین عدد را در یکی از گوشه ها قرار دهید.

بهترین بازی های رایگان اندروید بهترین بازی های رایگان اندروید بهترین بازی های رایگان اندروید

۳٫ Hearthstone

Hearthstone یک بازی ورق نقش آفرینی رایگان است که فرمول آشنایی دارد: گیمرها کارت های موجودات را فرا می خوانند و کارت های طلسم را در یک دنیای فانتزی Warcraft در مبارزه با بهترین رقبای آنلاین خود پرتاب می کنند. هر کدام از نه قهرمان توانایی های منحصر به فرد و دسته بزرگی از کارت های قابل جمع آوری دارند.

بازی های آنلاین نوعی، رقابت های امتیازدهی و بازی های خسته کننده در میدان های خسته کننده برای بسیاری از افراد جالب است. خریدهای درون برنامه ای برای دسترسی به میدان یا خرید بسته های جدید کارت مورد استفاده قرار می گیرند.

بهترین بازی های رایگان اندروید بهترین بازی های رایگان اندروید بهترین بازی های رایگان اندروید بهترین بازی های رایگان اندروید

۴٫ Crossy Road

بازی Crossy Road، همانند بازی Threes چند مقلد تحسین برانگیز دارد، اما هیچ کدام قابل قیاس با نسخه اصلی نیستند. این بازی رایگان است و شخصیت بامزه آن را در بازار به فروش می رساند. کمک کردن به هر کدام از این حیوانات برای عبور کردن از جاده نیازمند زمان بندی و صبر است، مراحل کوتاه هستند، بنابراین این بازی برای زمانی که در حال سفر هستید، فوق العاده است.

بهترین بازی های رایگان اندروید بهترین بازی های رایگان اندروید

۸٫ Dots

Dots یک بازی معمایی ساده، معمولی و اعتیادآور برای آیپد است که در آن گیمرها باید نقطه های هم رنگ را در سریع ترین زمان ممکن کنار هم قرار دهند. ما برای گردآوری این نقطه ها با انطباق آنها با استفاده از سوایپ کردن زمان محدودی داریم.

با رسم کردن حلقه های بسته امتیاز دریافت می کنید، البته به شرطی که به سرعت این کار را انجام دهید. پس از پایان بازی، نقطه هایی که با هم انطباق داده اید را می توانید برای خرید تقویت کننده های قابل استفاده بکار بگیرید. همچنین،اگر می خواهید با دوستان خود رقابت کنید، یک حالت چند نفره محلی نیز این بازی دارد.

بازی TwoDots نیز موجود است، اما بیشتر به پرداخت های درون برنامه های وابسته است. بازی Dots سرگرم کننده است

بهترین بازی های رایگان اندروید

۱۰٫ Vainglory

نیز یک بازی نامه فوق العاده برای دفاع ارائه می کند. گیمرهای بازی های استراتژیک از این بازی نهایت بهره را خواهند برد.

بهترین بازی های رایگان اندروید بهترین بازی های رایگان اندروید بهترین بازی های رایگان اندروید

Smash Hit

Smash Hit یک بازی تمرینی هدفی مینی مالیستی است که در آن گیمرها بر روی صفحه نمایش ضربه می زنند تا یک سنگ مرمر پرتاب کنند و موانع شیشه ای که در سر راه آنهاست را بشکنند. در صورتی که به چیزی برخورد کنید، سنگ مرمر از دست می دهید. در صورتی که کل سنگ های مرمر خود را از دست دهید، گیم اور می شوید.

پس از باخت، گیمرها بار دیگر با نسخه رایگان بازی کردن را شروع می کنند، یا می توانند به نسخه با کیفیت ارتقا پیدا کنند تا از یک محل توقف شروع کنند و همچنین حالت های بازی دیگری را امتحان کنند. هر بخش با تقویت کننده ها و بسته های تازه سنگ مرمر  پر شده است که به شما در ادامه مسیر کمک می کند. در صورتی که بتوانید بلورهای پرکردن مجدد سنگ مرمر را بدون رد رفتن ضربه بزنید، می توانید هر بار دو، سه یا پنج سنگ مرمر را پرتاب کنید.

این بازی یک بازی پرتابی مناسب برای آیپد است، و به خوبی بهینه سازی شده و تجربه ای فوق العاده را ارائه می کند.

بهترین بازی های رایگان اندروید بهترین بازی های رایگان اندروید

1
دانلود اپلیکیشن اندروید عصر دیجیتال

درباره نویسنده Asrdigital

از دست ندهید

۵ ویژگی که داشتن رابط کاربری ZenUI را ضروری می کند

1 ZenUI چیست و کار با آن چگونه است؟ اگر به تازگی صاحب یک ASUS …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *