خانه » بررسی » بررسی گوشی Huawei P9

بررسی گوشی Huawei P9

تخفیف خرید ساعت هوشمند اپل واچ
1

گوشی Huawei P9 عکاسی با گوشی هوشمند را برای همیشه تغییر می دهد، دست کم، این چیزی است که شرکت هواووی ادعا می کند. این یک ادعای جدی است، پس چگونه هواووی امیدوار است به این دستاورد دست پیدا کند؟ گوشی Huawei P9 یک دوربین دو لنزه دارد که با همکاری متخصصین عکاسی شرکت لیسا ساخته شده است. اگر چه پیش از این نیز دوربین های دوقلو را دیده ایم، و مشارکت در این صنعت چیز جدیدی نیست، شرکت هواووی مشارکت خود با لیسا را به سطح بعدی برده است. این دو شرکت ها برای ساخت دوربین و برنامه دوربین این گوشی همکاری نزدیکی داشتند.

گوشی های پرچم دار شرکت هواووی همیشه بر تغییر در مرزهای طراحی گوشی های هوشمند تمرکز داشته اند و گوشی P9 نیز با ظاهر فوق العاده ای که  دارد از این قائده مستثنی نیست. علاوه براین، شرکت هوواوی به ابعاد تصویر Full HD و پردازنده ساخت خود وفادار بوده است.

هیچ کدام از این تصمیم گیری ها، تصمیم گیری ایمنی در نظر گرفته نمی شوند. هوواوی با یک وظیفه جسورانه مواجه می شود: متقاعد کردن افراد در ارتباط با این که گوشی P9 رقیبی خوب برای گوشی فوق العاده Samsung Galaxy S7 و گوشی مبتکرانه LG G5 است. این یک حرکت خطرناک است. ما چندین روز این گوشی را مورد آزمایش قرار دادیم تا متوجه شویم که این گوشی چه جایگاهی در این رقابت دارد.

ادامه نقد و بررسی را در سایت عصر دیجیتال مطالعه کنید.

ادامه نقد و بررسی
1
دانلود اپلیکیشن اندروید عصر دیجیتال

درباره نویسنده Asrdigital

از دست ندهید

گوشی موبایل جدید بلک بری با طراحی آلکاتل و چیپست اسنپدراگون ۶۲۵

1 بلک بری اعلام کرده بود که دیگر قصد طراحی و تولید گوشی های موبایل …