خانه » بررسی » بررسی خودروی ۲۰۱۷ Acura NSX: یک سوپر ماشین ظریف

بررسی خودروی ۲۰۱۷ Acura NSX: یک سوپر ماشین ظریف

تخفیف خرید ساعت هوشمند اپل واچ
2

این روزها، یک ماشین هیبریدی کم صدا اتفاق خاصی نیست. اما چیزی که اغلب در خیابان های حومه شهر مشاهده نمی کنیم یک ماشین مسابقه کم صدا اما پرخروش است که ۵۷۳ اسب بخار توان دارد و در عین حال با آن می توان نرم رانندگی کرد. من اخیرا با این خودرو در بخشی از شهر کوچک آمریکانا در زندیکی پیست اتوموبیل رانی رانندگی کردم و با وجود این که ساکنین آن شهر ورود من را متوجه نشدند، اما قطعا از رفتن من با خبر شدند.

خودروی جدید NSX یک خودروی اسپرت میان رده است که مانند یک خودروی سدان لوکس عمل می کند، اما همچنین ظاهر  پیچیده و خشن تری  دارد. این کار کردن خودروهی آکورا بر روی دو بخش است که آن را تبدیل به یک خودروی فوق العاده برای رانندگی روتین می کند.

با این 5 برنامه رمضان زیبایی را داشته باشید http://paper.asrdigital.ir/?p=4626 @asrdigital instagram #asrdigital

در حالت بی صدا، این سوپر ماشین هیبریدی به لطف بایاس الکتریکی تقریبا آرام است. اما آن را به حالت توربو تغییر دهید و خروش سالم مدل ۳٫۵ لیتری ۶ دارای موتور V-6 به شما خاطر نشان می سازد که هنوز یک خودروی اسپرت خشن است. آن خروش، دقیقا چیزی بود که در یک شهر کوجک در مرز نیویورک-کانکتیکات می خواستم. وقتی دورموتور را افزایش دادیم، چراغ های جلو روشن شدند. یک خودروی وانت متوقف شد.در یک سالن غذا خوری مرد کچل پیری به ماشین اشاره کرد. دوربین های گوشی نمایان شدند. خودرو با همه شکوه خود در آنجا بود، دلیل این که اغلب افراد دوست دارند یک سوپر ماشین سوار شوند یک چیز است: که مردم به خودروی آنها حسادت کنند.

شرکت خودرو سازی NSX مدت ها قبل از تولید این خودرو به شهرت دست پیدا کرده است. محبوبیت خودروهای آن به بیش از بیست سال پیش بر می گردد. نسل اول خودروهای NSX، اولین خودروهای تولید انبوه با بدنه های تمام آلومینیومی، برای مدت ۱۵ سال ساخته شدند و مجموعه دارها، به آنها، ستون ماشین های اسپرت خارجی، حسادت می کنند.

بررسی خودروی 2017 Acura NSX: یک سوپر ماشین ظریف

این شرکت خودرو سازی شهرت قابل ملاحظه ای دارد و خودروی جدید این شرکت نیز قطعا می خواهد این مسیر ادامه پیدا کند. سقف مشکی رنگ و چراغ های عقب ذهن یادآور نسل اول این خودرو است، در حالی که سیستم مکش هوا کاربردی به این خودرو ظاهری  ترسناک می دهد. وقتی در ادامه روز، این خودرو را در یک جاده روستایی پارک کردم، بدنه آلومینیومی قرمز آلبالوئی رنگ نور را به خوبی بازتاب کرد و افراد زیادی، به طرف جاده آمدند تا از نزدیک زیبایی آن را ببینند.

محفظه  داخلی این خودرو فوق العاده راحت است

اما برخلاف ظاهر خشنی که این خودرو دارد، محفظه داخلی آن بسیار راحت است. صندلی های آن بدن را بغل می کنند. بیشتر شبیه کابین هواپیما است تا یک صندلی راننده. محبوب ترین بخش محفظه داخلی از دید من دوخت پنهان در فرمان ماشین است که شبیه درز یک ژاکت خوش دوخت است. فرمان  در مقابل دکمه ها، اتصالات و صفحه نمایش قرار دارد و بیانگر این است که این خودرو هنوز یک خودروی هوندای قابل اطمینان است.

با این 5 برنامه رمضان زیبایی را داشته باشید http://paper.asrdigital.ir/?p=4626 @asrdigital instagram #asrdigital

بنابراین این خودرو قابلیت رقابت با Ferrari 458s را دارد؟  آکورا یک نام کوچک نیست و اهداف بلندپروازانه ای را دنبال می کند، اما جواب واقعی به این بستگی دارد که راننده به دنبال چه چیزی است.

از یک سو، نمی توان ادعا ۰ تا ۶۰ مایل بر ساعت در سه ثانیه و بالاترین سرعت ۱۹۱ مایل بر ساعت آکورا را نادیده گرفت. شرکت هوندا برای تنظیم خودور در حین تولید، چندین و چند بار به تخته رسم برگشت و طرح های اولیه سیستم انتقال قدرت که یک موتور V-6 معمولی را در بر داشتند دور ریخت. این شرکت در نهایت بر سر یک موتور توربودوقلوی V-6 که توان ۵۰۰ اسب بخار و ۴۰۶ پوند فوت گشتاور تولید می کند و همراه با موتورهای الکتریکی و سیستم انتقال کلاچ دو وضعیتی نه سرعتی، توان اضافی را به چرخ ها اضافه می کند تا در مسیرهای مستقیم و پیچ درپیچ به شکوه این خودرو اضافه می کند.

به صورت ترکیبی (در شهر و بزرگراه ها) این خودرو برای توان ۵۷۳ اسب بخار و گشتاور ۴۷۶ پوند فوت مناسب است. این مساله به این معناست که این خودرو  در پیست مسابقه حرف های زیادی برای گفتن دارد، و البته در عین حال می تواند آرامش و کنترل خود را حفظ کند. وقتی بخواهید، این خودرو تند، چابک و بی پروا است، اما به راحتی می توان کنترل آن را در دست گرفت. حالت Sport Plus این خودرو فوق العاده به نظر می رسد و عملکرد بسیار خوبی را عرضه می کند.

بررسی خودروی 2017 Acura NSX: یک سوپر ماشین ظریف

محصول جانبی سیستم انتقال قدرت ترکیبی NSX مصرف سوخت کم (به عنوان یک سوپر ماشین) است که در تستی که بر روی آن انجام دادیم حدود ۲۱ مایل بر گالن بود. مهندسین همچنین یک ساختار جدید برای ماشین ایجاد کرده اند که قاب آلومینیومی را در سمت جلو و عقب مستحکم تر می کند. و با وجود این که در یک روز خوش آب و هوا در ماه خرداد با سیستم چهار چرخ محرک (AWD) رانندگی کردیم، تصور می کنم که با مجموعه مطلوبی از تایرهای زمستانی، در تگرگ و برف نیز بتوان با این ماشین رانندگی کرد.

یک تیم کوچک و صمیمی از مهندسین اهیو کار زیادی را بر روی این خودرو انجام دادند (در واقع، در کمال تعجب، خودروی ژاپنی NSX تنها سوپرماشینی است که می توان ادعا کند به طور کامل در آمریکا ساخته شده است) و وقتی از آنها پرسیدم که آیا این خودرو یک خودروی روزمره در نظر گرفته می شود، جواب مثبت دادند. این مانند خودروی NSX اولیه هدف این شرکت خودرو سازی در ساخت این خودرو بوده است که شرکت فراری را مجبور ساخته است تا با تنظیماتی با سازگاری بیشتر با راننده واکنش نشان دهند. از لحاظ طبقه بندی عملکرد، این خودرو مشتریانی را جذب می کند که به دنبال کارایی و همچنین هیجان هستند.

بیایید برای یک لحظه واقع بین باشیم و سوپرماشین بودن را نادیده بگیریم.

بسیاری از طرفداران از خرید یک سوپرماشین امتناع می کنند، اما بیایید برای لحظه ای واقع بین باشیم و سوپرماشین را نادیده بگیریم. در زندگی واقعی، یک فرد به طور متوسط زمان بسیار کمی برای رقابت در تقویم هفتگی را دارد که به این معناست که خودروهای فراری در گاراژ به نفع خودروهای سدان لوکس کاربردی تر، خاک می خورند. اما خودروی NSX انعطاف پذیر تر است. عملکرد بالایی این خودرو را هم که کنار بگذاریم، این که این خودرو توانسته برای مدت چندین دهه در جاده ها هنرنمایی کرده و استوار باقی بماند، حرف های زیادی برای گفتن دارد.

بررسی خودروی 2017 Acura NSX: یک سوپر ماشین ظریف بررسی خودروی 2017 Acura NSX: یک سوپر ماشین ظریف بررسی خودروی 2017 Acura NSX: یک سوپر ماشین ظریف بررسی خودروی 2017 Acura NSX: یک سوپر ماشین ظریف بررسی خودروی 2017 Acura NSX: یک سوپر ماشین ظریف

بررسی خودروی 2017 Acura NSX: یک سوپر ماشین ظریف بررسی خودروی 2017 Acura NSX: یک سوپر ماشین ظریف بررسی خودروی 2017 Acura NSX: یک سوپر ماشین ظریف بررسی خودروی 2017 Acura NSX: یک سوپر ماشین ظریف بررسی خودروی 2017 Acura NSX: یک سوپر ماشین ظریف بررسی خودروی 2017 Acura NSX: یک سوپر ماشین ظریف

acura-nsx-supercar-3732.0 بررسی خودروی 2017 Acura NSX: یک سوپر ماشین ظریف بررسی خودروی 2017 Acura NSX: یک سوپر ماشین ظریف بررسی خودروی 2017 Acura NSX: یک سوپر ماشین ظریف بررسی خودروی 2017 Acura NSX: یک سوپر ماشین ظریف بررسی خودروی 2017 Acura NSX: یک سوپر ماشین ظریف بررسی خودروی 2017 Acura NSX: یک سوپر ماشین ظریف

بررسی خودروی 2017 Acura NSX: یک سوپر ماشین ظریف بررسی خودروی 2017 Acura NSX: یک سوپر ماشین ظریف بررسی خودروی 2017 Acura NSX: یک سوپر ماشین ظریف

2
دانلود اپلیکیشن اندروید عصر دیجیتال

درباره نویسنده Asrdigital

از دست ندهید

تکنولوژی از نگاه دوربین: نگاهی به کانسبت BMW X2

تکنولوژی از نگاه دوربین: نگاهی به کانسبت BMW X2

کمپانی خودروسازی BMW که دارای خط تولید خودروهاش موفق سری X است، هفته پیش در …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *